![31 травня 2022 р.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxBNgqog1EDXy62neKoOoxrPXdmorj3AHFcS5W7bXSAFMdZwt8-FIiKZhuIX6tmADmfrRnJWDSpLR6P--KWWdxT0VG6FjTZyouhng9qJGmt8Ly9mkiMhMnIUgPdHiZVWYZ-wDdqD0SUzRrMVXPwlqpXJFPLsWCJiMzvW1GlyoCrXziXVkzRBZ0iiTC/s72-w480-c-h640/3_.jpg)
31 травня 2022 р.
30 травня 2022 р.
«НА ПОВІЛЬНОМУ ВОГНІ»
![«НА ПОВІЛЬНОМУ ВОГНІ»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8yCBctJefZB7ySksAvUF4TDRsT0nl72GsIkQbquOaAF2yha07Bydf1D4J9U3_vFNlzUUkfL1kALWsQWyIR_OjrBj1QgiSnS15VkAB-k--YdoQN1wF8F3SIA0q3al8yThev6nTl0YvlWTq7AYFHNzC5dxQlyJwTP7miM2pRTUemxSbIuWUUOqWczi2/s72-c/kp.jpg)
«Люди, виховані на підозрілості та жорстокості,
неминуче перетворювалися на роботів.»
К. Паустовський
Кінець травня завжди був для нас особливим - 31 травня ми відзначали день народження Костянтина Паустовського.
29 травня 2022 р.
"З Одеси довелося тікати... від голоду"
!["З Одеси довелося тікати... від голоду"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8UtaJMlWXOMTxIOmn1Uli2pmJi1WqNywjs9dqCOlJcJZzTShSbHfQrAjdxYGZp4Ke_kwRYfPMOgNwqngRDXnbgxocgmHvMtPd1m9a2s-VmAsAVUjE8CeDjC1-KQrHK5cSXh6t7GOY-_Gvll06QZ3DFCFFlKReZYJIR4OuINGAUtgtdmNThpYUSS29/s72-c/book.jpg)
До 130-річчя від дня народження К. Г. Паустовського
та 100-річчя від'їзду з Одеси
31 травня 2022 року виповнюється 130 років від дня народження Костянтина Георгійовича Паустовського. Цього року також виповнилося 100 років від дня від'їзду Паустовського з Одеси. Залишились у минулому «двірницька» на вулиці Чорноморській, робота у інформаційному відділі Ородкомгубу та в газеті «Моряк». Через тридцять шість років він опише все це в книзі, якій судилося стати однією з найулюбленіших і найбільш читаних книг ХХ століття.
6 травня 2022 р.
МАЛЕНЬКА ВІЙСЬКОВА ІСТОРІЯ ПРОСТИХ РЕЧЕЙ
![МАЛЕНЬКА ВІЙСЬКОВА ІСТОРІЯ ПРОСТИХ РЕЧЕЙ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlm6s3fA6gELJRNCJyuw7q6WnYTdwVFaCuHoRUFOUKtln2AJe6AIdwtlTgoNOeVxDPACxKbmwdiOO6jeqopZDeCfwXU2Tqr8uG41g5AhGYfQJ5ONzoAd01_4Uzomfg2JzKW4BzITHeSuOd-55yGqJUIFnbs7fokVQXmTC7bByLX4WuUFrEjKoTCJIu/s72-w240-c-h320/2.jpg)
Ось ніколи не думала, що буду писати про часи румунської окупації Одеси під час Другої світової війни. Багато читала літератури на цю тему, у тому числі спогади очевидців, щось чула від старих одеситів, та й вдома зберігалися декілька оригінальних документів – німих свідків того часу, але вони здавалися мені такими несерйозними.
Нині все змінилося. В Україні знову війна, війна із Росією, яка напала на нас 24 лютого. І сьогодні ми переживаємо все те, із чим зіткнулися наші рідні у далекі роки Другої світової війни — бомбардування міст, біженці, мільйони біженців.