![Конкурс дитячого малюнка до дня народження К.Г. Паустовського](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEikpnG0zVf1X1ZAfoAxkqzU_CWWGgpJM2Nf0rrCrDIGEdjlEATbH-x6VFr-hzC_bZUp_sLQzCBdOFtaGOl0wHMbvD0Gh9rQoJU0BYpAJy2o7SffhfUwFDXraM96ykvpmJD3NhDFl0mKHwIFuDDFbEeOLhgwJ7DpCYTJplHfFzfqJvKCnNJTYb41U3vN/s72-w360-c-h640/31%20%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8F%20%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D0%9F%D0%B0%D1%83%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20(1892-1968).jpg)
31 травня 2023 р.
29 травня 2023 р.
ДО ПИТАННЯ ПРО РОДОВІД КОСТЯНТИНА ПАУСТОВСЬКОГО
![ДО ПИТАННЯ ПРО РОДОВІД КОСТЯНТИНА ПАУСТОВСЬКОГО](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijuLfqIqMgjz5XFGakVHG9jMMi_1Vv4HTiOe9ESDx5j6AnZwNsOJ9MSoMN0vUBG8MPsYdoED1QC8VXgVnL-zjIvxvtvI_OpHGE9doo63p38yHF1uNJIvY2PQk1-dWh49jcFb5T9a-EzXIsquyY_j0uNJ-SIi0mcVYbp8R4Y_8Bggs1ahJQSMJAFRQK/s72-c/%D0%9A.%20%D0%9F%D0%B0%D1%83%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%201960-%D1%82%D1%96%20%D1%80%D1%80..jpg)
31 травня народився Костянтин Георгійович Паустовський (1892-1968), чиє життя і творчість тісно пов'язані з історією нашого міста. Але сьогодні хочеться згадати не про його зв'язки з Одесою, а про родовід Костянтина Георгійовича. На наш погляд, день народження - це слушна нагода нагадати про коріння Костянтина Паустовського.
7 травня 2023 р.
«ЖИВЕМО НАДІЯМИ»
![«ЖИВЕМО НАДІЯМИ»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuZ8cJrleNGHvr7K_YQL_FEl9S78zX6tu92-CogzFvmuMRjrbZHGurPgouAe-jN2bi-bpmeT11u-ciyba_XI41neoMEO45Lro8VsV_ze-R-2MS_nnPZWxCMljwbKQQSdGPFNVxySru9y4HjY0vmC6Cb5adt2pLP6nzKOhPooCcsLQsD32MQRx7Oexo/s72-w640-c-h416/Scan3.jpg)
"Живемо надіями" писав Костянтин Паустовський 1943 року в одному зі своїх листів. Сьогодні, 8 травня, ми згадуємо про Перемогу над фашистською Німеччиною в роки Другої світової війни. Згадуємо про всіх загиблих на цій страшній війні і про тих, хто повернувся з фронту. Повернувся в мирне життя і почав його наново, долаючи всі тяготи воєнного і повоєнного часу.
Підписатися на:
Дописи (Atom)