![no image](http://1.bp.blogspot.com/-BdP1Rl3MR3g/VdjHSPMILqI/AAAAAAAAALQ/oDJII8GQ_qI/s1600/noimage.jpg)
Шановні друзі! За традицією остання неділя кожного місяця – день безкоштовного відвідування експозиції нашого музею. Винятком є лютий цього року. Безкоштовний день для відвідування музею переноситься з 23-го лютого на 29-е лютого. День відкритих дверей 29 лютого 2020 року приурочений до Дня заснування Одеської області. Для ветеранів війни, інвалідів, війсковослужбовців строкової служби, дітей у віці до 7 років, співробітників музеїв – вхід до музею безкоштовний завжди. Чекаємо на вас!