Сто лет назад, в конце осени – начале зимы (точная дата пока неизвестна) в Одессу приехал Константин Паустовский. Приехал с женой, и это была не поездка на юг для отдыха, а бегство от войны и пугающей неизвестности.
Меморіальний музей Костянтина Паустовського запрошує на виставку «Біле натхнення. Живопис Світлани Крижевської». Експонуються роботи, створені в різні роки, але завжди взимку. Місто і село, гори, поле, садок - вкриті снігом. Снігом, що надихає та дає радість творчості.
Меморіальний музей Костянтина Паустовського запрошує на виставку старовинних ялинкових прикрас «Ретро-ялинка». Наші юні відвідувачі побачать, як прикрашали ялинку в ті часи, коли їхні бабусі та дідусі були малятами.
Меморіальний музей К.Г. Паустовського продовжує історико-літературну програму «Книжкові прогулянки Одесою». 5 грудня 2019 року о 16:00 відбудеться презентація книги «Мої дорогі далекі предки». Авторка – Олена Антонова, письменниця, журналістка, членкиня одеської громади греків.